Home / Tag Archives: Zgjedhjet lokale 2017

Tag Archives: Zgjedhjet lokale 2017

Tubimi përmbyllës i AAK-së

Nesër në ora 16:15 në shtëpin e kulturës “Mensur Zyberaj” në Rahovec AAK përmbyll fushatën elektoral për zgjedhjet e 22 tetorit. I pranishëm në tubim do të jetë edhe kryetari i AAK-së, njëkohësisht edhe Kryeministri i Republikës së Kosovës Ramush Haradinaj. Hapsirë e sponzorizuar nga AAK-Dega në Rahovec

Lexo me shume

Smajl Latifi takon tregtarët në Rahovec

Kandidati për kryetar të komunës së Rahovecit nga radhët e AAK-së, Smajl Latifi në një postim në facebook ka treguar se gjatë ditës së sotme ka vizituar tregtarët në qytetin e Rahovecit. Ky është postimi i tij i plotë: Me bashkëpunëtorët ,sot vizituam tregun e Rahovecit ku pata një bashkëbisedim …

Lexo me shume

Mikpritje e veçantë për Ibrahim Kryeziun

  Kandidati për kryetar të komunës së Rahovecit nga radhët e LDK-së Ibrahim Kryziu ka vizituar disa familje në fshatin Krushë e Madhe, ku u prit në mënyrë shumë të veçantë. Kryeziu ka qëndruar në odën e Skender Krasniqit dhe Qerim Rexhepi, ku ishte i shoqëruar nga kryetari i degës …

Lexo me shume