Home / Tag Archives: Rodiqi

Tag Archives: Rodiqi

Të shtunën fillojnë stërvitjet e KB Rahoveci

Bordi i KB Rahoveci të hënën ka finalizuar gjitha përgatitjet për stinorin e ri, duke kompletuar skuadrën, ndërsa ka vendosur që stërvitjet për sezonin e ri të fillojnë të shtunën. Stërvitjet përsëri do të mbahen në sallën e shkollës “Selajdin Mullabazi”-Mici dhe ato do të udhëhiqen nga trajneri i sapo …

Lexo me shume

Mark Rodiqi emërohet trajner i KB Rahoveci

KB Rahoveci ka arritur marrëveshje me ish basketbollistin e disa skuadrave të njohura në Kosovë, Mark Rodiqi i cili do të drejtoi skuadrën e KB Rahoveci  gjatë edicionit të ardhshëm thuhet në faqen zyrtare të KB Rahoveci. Rodiqi ka qenë trajner edhe i përfaqësueses së Kosovës në vitin 2005, atë …

Lexo me shume