Home / Tag Archives: Loj

Tag Archives: Loj

KF Drencoi dhe KF Llepenci përballen të dielen

Me datë 10.09.2017 në ligën e tretë të Grupi B, do të luajnë KF Drenoci  me KF Llepenci nga Kaqaniku. Për KF Drenocin është loja e parë. Ndeshja fillon në ora 16:00  në stadiumin “Blerim Thaqi” në fshatin Xëxe të Komunës së Rahovecit Ftohen të gjithë ata që dëshirojnë të …

Lexo me shume