Home / Tag Archives: LDK-Dega në Rahovec

Tag Archives: LDK-Dega në Rahovec

Mikpritje e veçantë për Ibrahim Kryeziun

  Kandidati për kryetar të komunës së Rahovecit nga radhët e LDK-së Ibrahim Kryziu ka vizituar disa familje në fshatin Krushë e Madhe, ku u prit në mënyrë shumë të veçantë. Kryeziu ka qëndruar në odën e Skender Krasniqit dhe Qerim Rexhepi, ku ishte i shoqëruar nga kryetari i degës …

Lexo me shume

Rinia e Ratkocit e përkrahë LDK’në

Mbrëmë në fshatin Ratkoc të Rahovecit është mbajtur tubim me të rinjt e këtij fshati, ku kandidati për kryetar të Rahovecit nga radhët e LDK’së, Ibrahim Kryeziu ka shpalosur planprogramin e tij 4-vjeçar për komunën e Rahovecit. Kryeziu theksoi se rinia e Rahovecit është prioritet në mandatin e tij 4-vjeçar. …

Lexo me shume

LDK-ja mban takim me forumin e gruas

Sot u mbajt takim me Forumin e Gruas të LDK’së ku u diskutuan problemet dhe nevojat që kanë femrat në Rahovec. Kush i jep rëndësi më shumë gruas se sa LDK? Askush pra! LDK në Rahovec është pak ditë larg fitores në komunën tonë dhe do ta kthejë në normalitet …

Lexo me shume

Ibrahim Kryeziu viziton bizneset në Rahovec

  Kandidati i propozuar nga LDK për kryetar të Komunës së Rahovecit ka vizituar ndërmarrje të cilat gjenden në Rahovec. Kryeziu vizitoi  ndërmarrjen për prodhimin e xhamave “Dina Glass” , ndërmarrja e prodhimit të shtyllave të betonit “Haxhibeqiri”, fabrika e plastikës “Zyka Plast” si dhe ndërmarrja prodhuese për fuqin e …

Lexo me shume

Isa Mustafa në Krushë të Madhe dhe Ratkoc

Në tubimin elektoral të radhës së LDK-së që do të mbahen në fshatin Krushë  e Madhe dhe Ratkoc prezent do të jenë edhe Kryetari i LDK-së Isa Mustafa dhe deputeti i Kosovëa Avdullah Hoti. Tubimin elektoral i LDK-së dega në Rahovec në fshatin Krushë e Madhe  mbahet në ora 19:00 …

Lexo me shume