Home / Tag Archives: AAK-Dega në Rahovec

Tag Archives: AAK-Dega në Rahovec

Tubimi përmbyllës i AAK-së

Nesër në ora 16:15 në shtëpin e kulturës “Mensur Zyberaj” në Rahovec AAK përmbyll fushatën elektoral për zgjedhjet e 22 tetorit. I pranishëm në tubim do të jetë edhe kryetari i AAK-së, njëkohësisht edhe Kryeministri i Republikës së Kosovës Ramush Haradinaj. Hapsirë e sponzorizuar nga AAK-Dega në Rahovec

Lexo me shume

Smajl Latifi takon tregtarët në Rahovec

Kandidati për kryetar të komunës së Rahovecit nga radhët e AAK-së, Smajl Latifi në një postim në facebook ka treguar se gjatë ditës së sotme ka vizituar tregtarët në qytetin e Rahovecit. Ky është postimi i tij i plotë: Me bashkëpunëtorët ,sot vizituam tregun e Rahovecit ku pata një bashkëbisedim …

Lexo me shume

Smajl Latifi viziton bizneset në Rahovec

Kandidati për kryetar të Rahovecit, Smajl Latifi ka takuar gjatë ditës së sotme fabrikën e specializuar për prodhimin e këmbyesve dhe të pajisjeve termo-teknike në lëminë e ftohjes – ngrohjes dhe ventilimit “Osa Termosistem” si dhe bodrumet “Kosova Wine” e “Rahoveci”. Latifi ka shkruar për këtë takim në faqen e tij …

Lexo me shume

Tubimi i AAK-së në fshatin Brestoc

Fshati Brestoc do të jetë nikoqir i kandidatit për kryetar të Rahovecit, Smajl Latifi i cili do të shpalosë programin për këtë fshat. Tubimi mbahet në ora 19:30 në shkollën “Heronjtë e Kosovës”. Krah tij, për t’i dhënë përkrahje do të jenë kandidatët për asambleistë nga radhët e AAK-së.   …

Lexo me shume

Tubimi i AAK-së në Fortesë

Tubimi i radhës  i AAK-dega në Rahovec do të mbahet në fshatin Fortesë në ora 19:30 në shkollën “Liria”. AAK-dega në  Rahovec po vazhdon me fushatën elektorale për zgjedhjet e 22 tetorit me kandidat për kryetar të komunës së Rahovecit Smajl Latifin. “Entuziazmi i madh për ndryshim në Fortesë pritet …

Lexo me shume

Tubimi i AAK-së dega në Rahovec

Tubimi i radhës  i AAK-dega në Rahovec do të mbahet në fshatin Celinë në ora 19:20 në objektin e shkollës fillore. AAK-dega në  Rahovec po vazhdon me fushatën elektorale për zgjedhjet e 22 tetorit me kandidat për kryetar të komunës së Rahovecit Smajl Latifin.   Hapsirë e sponzorizuar nga AAK-Dega …

Lexo me shume