Artikujt e fundit

Smajl Latifi takon tregtarët në Rahovec

Kandidati për kryetar të komunës së Rahovecit nga radhët e AAK-së, Smajl Latifi në një postim në facebook ka treguar se gjatë ditës së sotme ka vizituar tregtarët në qytetin e Rahovecit. Ky është postimi i tij i plotë: Me bashkëpunëtorët ,sot vizituam tregun e Rahovecit ku pata një bashkëbisedim …

Lexo me shume

Ibrahim Kryeziu bisedon me tregtarët e komunës së Rahovecit

Kandidati për kryetar të komunës së Rahovecit nga radhët e LDK-së, Ibrahim Kryeziu me anë të një postimi në facebook ka treguar se gjatë ditës së sotme ka takuar dhe biseduar me tregtarë të komunës së Rahovecit. Ky është postimi i plotë i tij në facebook: Dita e shtunë, ditë …

Lexo me shume

Idriz Vehapi gjen përkrahje të madhe nga të rinjtë e Rahovecit

Të rinjtë e komunës së Rahovecit i dhanë përkrahje të madhe  për të vazhduar edhe një mandat tjetër kryetarit Idriz Vehapi. Krytari aktual dhe kandidati për kryetar të Rahovecit nga radhët e PDK-së Prof.Dr. Idriz Vehapi mbrëm është takuar me të rinjtë e komunës së Rahovecit, në një mbrëmje festive …

Lexo me shume