Artikujt e fundit

Debat me kandidatët për kryetar të Rahovecit

Në kuadër të fushatës për zgjedhjet lokale 2017 në Komunën e Rahovecit, Qendra Rinore SHLK do të mbajë debat me kandidatët e propozuara nga partite politike për Kryetar të Komunës së Rahovecit. Debatet mbahen nga data 09.10.2017 deri me datën 13.10.2017 me fillim nga ora 13:00 në objektin e Qendrën …

Lexo me shume

Isa Mustafa në Krushë të Madhe dhe Ratkoc

Në tubimin elektoral të radhës së LDK-së që do të mbahen në fshatin Krushë  e Madhe dhe Ratkoc prezent do të jenë edhe Kryetari i LDK-së Isa Mustafa dhe deputeti i Kosovëa Avdullah Hoti. Tubimin elektoral i LDK-së dega në Rahovec në fshatin Krushë e Madhe  mbahet në ora 19:00 …

Lexo me shume

Sot mblidhet Qeveria e Kosovës

Qeveria e Kosovës do të mbaj sot një mbledhje të rregullt, e cila është e dyta gjatë kësaj jave. Sipas njoftimit të qeverisë, mbledhja do të mbahet nga ora 14:00 në ndërtesën e Qeverisë. /RTKLIVE

Lexo me shume