Home / Sport / KF Rahoveci FITON

KF Rahoveci FITON

KF Rahoveci shënon fitoren shumë të rëndësishme për mbijetesë, të dy golat i shënoj H. Mullabazi atëherë kur kanë mbetur edhe dy xhiro deri në fund.

KF Rahoveci i ka edhe dy përballje të vështira direkte për mbijetesë i shkon Dukagjinit në Kline dhe e pret 2 korrikun nga Prishtina.

Ju perkujtojmë se dy ekipe binë direkt në ligë të dytë dhe dy të tjera luajnë në barazh.

 

 

About admin

Check Also

KB Rahoveci renditet e treta në superligë me 6 fitore

KB Rahoveci pas disa ndeshje të zhvilluara ka arritur 6 fitore dhe 4 humbje, ku …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *