Home / Lajme / KB Rahoveci- KB Bashkimi

KB Rahoveci- KB Bashkimi

Sot më datë 26 prill në ora 19 e 30  do të  zhvillohet ndeshja e KB Rahoveci-t me KB Bashkimi-t në ”Sezai Surroi” PRIZREN.

KB Rahoveci në faqen e tyre në facebook kanë shkruar:

”Nuk ka ndeshje më të madhe se kjo, luajmë ndeshjen e parë gjysmëfinale të playoffit për titull, i pari në historinë e sportit të Rahovecit.  NUK KA ARSYETIME,  TË GJITHË NË PRIZREN 🙏🏽 për historinë” !!

#Together #Playoffs #ForTheCity 

Mund t’a përcjellni lojë LIVE në KTV.

 

About admin

Check Also

SHL-Kosova organizoi debat me tema Siguria në Shkolla, Cilësia në Arsim, Aktivizimi i të rinjve dhe përmirësimin e gjendjes së përgjithshme për aktivizimin rinor

Në lokalet e Qendrës Rinore SHL-Kosova, në qytetin e Rahovecit sot u organizua debat me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *