Home / Komuna jonë / KB Rahoveci renditet e treta në superligë me 6 fitore

KB Rahoveci renditet e treta në superligë me 6 fitore

KB Rahoveci pas disa ndeshje të zhvilluara ka arritur 6 fitore dhe 4 humbje, ku gjendet në vendin e 3-të në superligë me gjithsejë 16 pikë.

“Tabela pas 10 javëve, 6 fitore, 4 humbje, vendi i 3-të dhe 16 pikë. Skuadra do të jetë në pushim për disa ditë para se të vazhdoj me stërvitje, për shkak të grumbullimit të përfaqësueses së Kosovës. Ndeshja e ardhshme është me 1 ose 2 dhjetor, luajm si vendas ndaj Pejës.”- shkruhet në faqen zyrtare të KB Rahovecit.

 

About admin

Check Also

Nis gjobitja e personave që hedhin mbeturina aty ku është e ndaluar.

Që nga data 21 maj 2018, drejtoria për  Punë Inspektuese në Komunën e Rahovecit, përkatësisht inspektorët …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *