Home / Komuna jonë / Të shtunen KB Rahoveci dhe KB Ylli

Të shtunen KB Rahoveci dhe KB Ylli

KB Rahoveci të shtunen do të përballet me KB Yllin.

Ndeshja do të zhvillohet në ora 16:00 në palestren e qytetit të Gjakoves.

“Të shtunën të gjithë në Gjakovë, në përkraje të Rahovecit, skuadra e zemrës ka nevojë për përkrahje. Shihemii…”-thuhet në faqen zyrtare të KB Rahovecit.

About Dorentina Thaqi

Check Also

Kanosje me armë zjarri në fshatin Radoste

Një mashkull shqiptar ka raportuar se është kanosur me armë zjarri nga i dyshuari mashkull ashkali.Të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *