Home / Komuna jonë / Fillon kubëzimi i rrugëve në fshatin Reti e Poshtme

Fillon kubëzimi i rrugëve në fshatin Reti e Poshtme

Në fshatin Reti e Poshtme të Komunë së Rahvecit kanë filluar punimet për kubëzimin e rrugëve, të cilat pritet të përfundojnë shumë shpejt.

Në këtë fshat janë duke vzhduar punimet për infrastrukturen rrugore dhe së shpejti banorët e këtij fshati do të mund t’i kenë të përfunduara, të cilat më të lehtë jetën në këtë fshat  bëhet e ditur nga zyra për informin e Komunës së Rahovecit.

 

 

About Dorentina Thaqi

Check Also

Kanosje me armë zjarri në fshatin Radoste

Një mashkull shqiptar ka raportuar se është kanosur me armë zjarri nga i dyshuari mashkull ashkali.Të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *