Home / Komuna jonë / Të dielen KB Rahoveci-KB Trepca

Të dielen KB Rahoveci-KB Trepca

Të dielen do të përballen KB Rahoveci dhe KB Trepca në oreb 19:00 në palestrën e qytetit të Mitrovices.

Ndryshe, KB Rahoveci pas 3 fitoreve në lojën e fundit ka shënuar humbje.

Kjo është tabela pas 5 ndeshjeve të zhvilluara.

About admin

Check Also

Nis gjobitja e personave që hedhin mbeturina aty ku është e ndaluar.

Që nga data 21 maj 2018, drejtoria për  Punë Inspektuese në Komunën e Rahovecit, përkatësisht inspektorët …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *