Home / Komuna jonë / Tre të lënduar në fshatin Ratkoc

Tre të lënduar në fshatin Ratkoc

Tre persona kanë pësuar lëndime trupore pas një mosmarrveshje rreth një borxhi, ku  në rrahje janë përfshirë pesë persona të dyshuar meshkuj.

Si pasojë e kësaj mosmarrveshje tre nga ta kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar për trajtim mjekësor.

Me vendim të prokurorit rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

 

 

About Dorentina Thaqi

Check Also

Fillon kubëzimi i rrugëve në fshatin Reti e Poshtme

Në fshatin Reti e Poshtme të Komunë së Rahvecit kanë filluar punimet për kubëzimin e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *