Home / Kronikë Zgjedhore / Forumi rinor i LDK-së organizon mbrëmje rinore

Forumi rinor i LDK-së organizon mbrëmje rinore

Forumi rinor i Lidhjes Demokratike të Kosovës dega në Rahovec organizon mbrëmje rinore sot në ora 20:30.

Kjo mbrëmje rinore mbahet në Tosca Lounge Bar, si dhe për disponim të të pranishmëve do të këndoi live Elizabeta Krasniqi.

Hapsirë e sponzorizuar nga LDK-Dega në Rahovec

 

About Dorentina Thaqi

Check Also

Ibrahim Kryeziu bisedon me tregtarët e komunës së Rahovecit

Kandidati për kryetar të komunës së Rahovecit nga radhët e LDK-së, Ibrahim Kryeziu me anë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *