Home / Kronikë Zgjedhore / Smajl Latifi takon tregtarët në Rahovec

Smajl Latifi takon tregtarët në Rahovec

Kandidati për kryetar të komunës së Rahovecit nga radhët e AAK-së, Smajl Latifi në një postim në facebook ka treguar se gjatë ditës së sotme ka vizituar tregtarët në qytetin e Rahovecit.

Ky është postimi i tij i plotë:

Me bashkëpunëtorët ,sot vizituam tregun e Rahovecit ku pata një bashkëbisedim me fermerë, prodhues, blerës e tregtarë.

Më treguan problemet me të cilat ballafaqohen të shtuneve po edhe ditëve tjera me produktet e tyre, kurse unë u shpalosa programin tim dhe idetë për avancimin e tregut, sepse aty gjithmonë ka hapësirë për të punuar më shumë!

#meSmajlin po i rikthehemi punës
#SmajlLatifi50

Hapsirë e sponzorizuar nga AAK-Dega në Rahovec

About admin

Check Also

Tubimi përmbyllës i AAK-së

Nesër në ora 16:15 në shtëpin e kulturës “Mensur Zyberaj” në Rahovec AAK përmbyll fushatën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *