Home / Kronikë Zgjedhore / Ibrahim Kryeziu bisedon me tregtarët e komunës së Rahovecit

Ibrahim Kryeziu bisedon me tregtarët e komunës së Rahovecit

Kandidati për kryetar të komunës së Rahovecit nga radhët e LDK-së, Ibrahim Kryeziu me anë të një postimi në facebook ka treguar se gjatë ditës së sotme ka takuar dhe biseduar me tregtarë të komunës së Rahovecit.

Ky është postimi i plotë i tij në facebook:

Dita e shtunë, ditë tregu në Rahovecin tim.

Bashkëbisedova me tregtarët dhe i urova për punën e palodhshme që bëjnë.

Të gjithë e dijnë që Rahoveci ka njerëz më punëtor në Kosovë.

#LidhjaPërRahovecin

Hapsirë e sponzorizuar nga LDK-Dega në Rahovec

About admin

Check Also

Tubimi përmbyllës i AAK-së

Nesër në ora 16:15 në shtëpin e kulturës “Mensur Zyberaj” në Rahovec AAK përmbyll fushatën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *