Home / Kronikë Zgjedhore / AAK me përkrahje të fuqishme në Pataqan të Epërm e Nashpallë

AAK me përkrahje të fuqishme në Pataqan të Epërm e Nashpallë

AAK-Dega në Rahovec me kandidat për kryatr të Rahovecit Smajl Latifin ka vazhduar me fushatën elektorale, ku kanë mbajtur tubim në fshatin Pataqan të Epërm e Nashpallë.

Smajl Latifi ka shkruar në facebook  se qeverisja aktuale në mandatin 4 vjeçar ka bërë shumë pak për vendbanimet Pataqan i Epërm dhe Nashpallë,ndërsa para qytetarëve të këtij lokaliteti u zotua se do të kujdesen shumë më shumë për mirëqenien e këtyre banorëve sesa qeverisja aktuale.

 

Hapsirë e sponzorizuar nga AAK-Dega në Rahovec

About admin

Check Also

Tubimi përmbyllës i AAK-së

Nesër në ora 16:15 në shtëpin e kulturës “Mensur Zyberaj” në Rahovec AAK përmbyll fushatën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *