Home / Kronikë Zgjedhore / PDK gjen përkrahje të madhe në fshatin Sapniq dhe Fortesë

PDK gjen përkrahje të madhe në fshatin Sapniq dhe Fortesë

Partia Demokratike e Kosovës dega në Rahovec me kandidatë  për kryetar të komunës së Rahovecit Prof.Dr. Idriz Vehapin ka gjetur përkrahje të madhe ne fshatin Sapniq dhe Fortesë.

“Edhe në Sapniq e Fortesë e konfirmuan votën për programin tonë!
Besimi dhe përkrahja juaj, të nderuar banorë të dy fshatërave, do të thotë fitore për Komunën tonë, do të thotë zhvillim e mirëqenie për të gjithë ata që jetojnë në fshat e në qytet.
Faleminderit!”-shkruan Idriz Vehapi në facebook.

Kandidatit për kryetar të komunës së Rahovecit Idriz Vehapit pati përkrahje edhe nga struktura e partisë, ku  prezent ishte  edhe deputeti i Kosovës Andin Hoti.

 

Hapsirë e sponzorizuar nga PDK-Dega në Rahovec

About Dorentina Thaqi

Check Also

Smajl Latifi takon tregtarët në Rahovec

Kandidati për kryetar të komunës së Rahovecit nga radhët e AAK-së, Smajl Latifi në një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *