Home / Kronikë Zgjedhore / Smajl Latifi viziton bizneset në Rahovec

Smajl Latifi viziton bizneset në Rahovec

Kandidati për kryetar të Rahovecit, Smajl Latifi ka takuar gjatë ditës së sotme fabrikën e specializuar për prodhimin e këmbyesve dhe të pajisjeve termo-teknike në lëminë e ftohjes – ngrohjes dhe ventilimit “Osa Termosistem” si dhe bodrumet “Kosova Wine” e “Rahoveci”.

Latifi ka shkruar për këtë takim në faqen e tij zyrtare në facebook:

“Vazhdova takimet me bizneset, i shoqëruar nga ekipi im. Sot vizitova fabrikën e specializuar për prodhimin e këmbyesve dhe të pajisjeve termo-teknike në lëminë e ftohjes – ngrohjes dhe ventilimit “Osa Termosistem” si dhe bodrumet “Kosova Wine” e “Rahoveci”.

Bizneseve u shpalosa programin tim ekonomik, në fokus lirimin nga taksat komunale për bizneset prodhuese dhe ato që punësojnë qytetarët e komunës sonë si dhe lehtësirat tjera që parashihen në programin e qeverisjes së ardhshme në Rahovec!

#meSmajlin po i rikthehemi punës

#SmajlLatifi50″

 

Hapsirë e sponzorizuar nga AAK-Dega në Rahovec

About Dorentina Thaqi

Check Also

Smajl Latifi takon tregtarët në Rahovec

Kandidati për kryetar të komunës së Rahovecit nga radhët e AAK-së, Smajl Latifi në një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *