Home / Kronikë Zgjedhore / PDK-Dega në Rahovec tubim në Sopniq dhe Fortesë

PDK-Dega në Rahovec tubim në Sopniq dhe Fortesë

Partia Demokratike e Kosovës po vazhdon me fushtën elektorale, ku sot do të mbaje tubim në fshatin Sopniq dhe Fortesë.

Ky është postimi i plotë në faqen zyrtare të PDK-Dega në Rahovec.

“Partia Demokratike e Kosovës-Dega në Rahovec fushatën elektorale për Zgjedhjet Lokale të datës 22 tetor do të vazhdoj sot me datë 11 tetor në fshatrat:
Sopniq në ora 18:00, në objektin e shkollës fillore,
Fortesë në ora 19:00, në objektin e shkollës fillore.

Ftohen të gjithë anëtarët, simpatizantët dhe qytetarë të interesuar që të marrin pjesë në tubimet zgjedhore, ku do të bëhet shpalosja e programit për Rahovecin gjatë katër viteve të ardhshme.”

 

Hapsirë e sponzorizuar nga PDK-Dega në Rahovec

About Dorentina Thaqi

Check Also

Smajl Latifi takon tregtarët në Rahovec

Kandidati për kryetar të komunës së Rahovecit nga radhët e AAK-së, Smajl Latifi në një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *