Home / Komuna jonë / KB Rahoveci në kerkim të fitores tjeter

KB Rahoveci në kerkim të fitores tjeter

KB Rahoveci sot në ora 19:00 do të luajë ndaj Yllit në palestrën e Suharekës.

Kjo ndeshje është derbi i javës së dytë dhe skuadra nga Rahoveci është është e plotë dhe me përgaditje maksimale, si dhe  ftohen të gjithë tifozët në perkrahje të klubit.

Ndryshe, KB Rahoveci në ndeshjen e kaluar ndaj Boreas shënoi fitore 82:111.

About admin

Check Also

Nis gjobitja e personave që hedhin mbeturina aty ku është e ndaluar.

Që nga data 21 maj 2018, drejtoria për  Punë Inspektuese në Komunën e Rahovecit, përkatësisht inspektorët …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *