Home / Kronikë Zgjedhore / Isa Mustafa në Krushë të Madhe dhe Ratkoc

Isa Mustafa në Krushë të Madhe dhe Ratkoc

Në tubimin elektoral të radhës së LDK-së që do të mbahen në fshatin Krushë  e Madhe dhe Ratkoc prezent do të jenë edhe Kryetari i LDK-së Isa Mustafa dhe deputeti i Kosovëa Avdullah Hoti.

Tubimin elektoral i LDK-së dega në Rahovec në fshatin Krushë e Madhe  mbahet në ora 19:00 në shtëpin e kulturës, si dhe do vazhdoj në fshatin Ratkoc me fillim në ora 20:30 në shtëpinë e kulturës.

Të pranishmëve në këto tubime pritet t’u drejtohen kryetari i LDK-së Isa Mustafa, deputeti i Kosovës Avdullah Hoti, kandidati për kryetar të Rahovecit Ibrahim Kryeziu, si dhe kandidatët për asambleist nga radhët e LDK-së.

 

Hapsirë e sponzorizuar nga LDK-Dega në Rahovec

About admin

Check Also

Smajl Latifi takon tregtarët në Rahovec

Kandidati për kryetar të komunës së Rahovecit nga radhët e AAK-së, Smajl Latifi në një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *