Home / Kronikë Zgjedhore / Tubimi i PDK-së dega në Rahovec

Tubimi i PDK-së dega në Rahovec

Partia Demokratike e  Kosovës në një njoftim në faqen zyrtare njofton simpantizantët e tyre që tubimi i radhës mbahet në fshtrat Koznik-Potok dhe Zatriq.

Ky është postimi i plotë:

“Partia Demokratike e Kosovës-Dega në Rahovec fushatën elektorale për Zgjedhjet Lokale të datës 22 tetor do të vazhdoj sot me datë 5 tetor në fshatrat:

Koznik-Potok në ora 19:00, në objektin e shkollës fillore,

Zatriq në ora 20:00, në objektin e shkollës.

Ftohen të gjithë anëtarët, simpatizantët dhe qytetarë të interesuar që të marrin pjesë në tubimet zgjedhore, ku do të bëhet shpalosja e programit për Rahovecin gjatë katër viteve të ardhshme.

#PDK

#Forcaendryshimit

#IdrizVehapi94”

 

Hapsirë e sponzorizuar nga PDK-Dega në Rahovec

About admin

Check Also

Smajl Latifi takon tregtarët në Rahovec

Kandidati për kryetar të komunës së Rahovecit nga radhët e AAK-së, Smajl Latifi në një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *