Home / Kronikë Zgjedhore / PDK-Dega në Rahovec tubim në fshatin Pataqan i Ulët

PDK-Dega në Rahovec tubim në fshatin Pataqan i Ulët

Partia Demokratike e Kosovës dega në Rahovec me kandidat për kryetar të komunës së Rahovecit Prof.Dr. Idriz Vehapin, vazhdojnë të shpalosin planprogramin e tyre për qeverisje të komunës së Rahovecit para simpatizantëve të tyre.

Sot në ora 20:00 PDK-dega në Rahovec mban tubim në fshatin Patqan të Ulët në bojketine shkollës fillore.

“Partia Demokratike e Kosovës-Dega në Rahovec fushatën elektorale për Zgjedhjet Lokale të datës 22 Tetor do të vazhdoj me datë 4 Tetor në fshatin Pataqan i Ulët në ora 20:00, në objektin e shkollës fillore.

Ftohen të gjithë anëtarët, simpatizantët dhe qytetarë të interesuar që të marrin pjesë në tubimin zgjedhor, ku do të bëhet shpalosja e programit për Rahovecin gjatë katër viteve të ardhshme.

#PDK

#Forcaendryshimit

#IdrizVehapi94”-thuhet në njoftimin në faqen zyrtare të PDK-së dega në Rahovec.

 

Hapsirë e sponzorizuar nga PDK-Dega në Rahovec

About admin

Check Also

Tubimi përmbyllës i AAK-së

Nesër në ora 16:15 në shtëpin e kulturës “Mensur Zyberaj” në Rahovec AAK përmbyll fushatën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *