Home / Kronikë Zgjedhore / Tubimi qendror i LDK-së dega në Rahovec

Tubimi qendror i LDK-së dega në Rahovec

Me datë 04.10.2017 në ora 16:30 mbahet tubimi qendror i Lidhjes Demokratike të Kosovës dega në Rahovecit. Tubimi mbahet në Qendrën Kulturore”Mensur Zyberaj” në qytetin e Rahovecit.

Të pranishmëve  pritet t’u drejtohet kryetari i LDK-së Isa Mustafa,kandidati për kryetar të Komunës së Rahovecit Ibrahim Kryeziu si dhe kandidatët për asambleistë duke shpalosur planprogramin për qeverisje pë katër vjetë të ardhshme.

 

Hapsirë e sponzorizuar nga LDK-Dega në Rahovec

About admin

Check Also

Tubimi përmbyllës i AAK-së

Nesër në ora 16:15 në shtëpin e kulturës “Mensur Zyberaj” në Rahovec AAK përmbyll fushatën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *