Home / Kronikë Zgjedhore / Tubimi i LDK-së dega në Rahovec

Tubimi i LDK-së dega në Rahovec

Lidhja Demokratike e Kosovës dega në Rahovec vazhdon edhe sot me tubimet për fushatën elektorale, tubimi i radhës mbahet në fshatin Kramovik në ora 18:00 dhe në fshatin Mrasor në ora 20:00.

Ky është postimi i plot i kandidatit për kryetar të Rahovecit në faqen e tij në facebook:

“Sot me 3 tetor 2017 jemi në:
Kramovik ora 18:00, Shkolla fillore.
Mrasor ora 20:00, Shkolla fillore.

ju mirepresim.

#IbrahimKryeziu”

 

Hapsirë e sponzorizuar nga LDK-Dega në Rahovec

About admin

Check Also

Smajl Latifi takon tregtarët në Rahovec

Kandidati për kryetar të komunës së Rahovecit nga radhët e AAK-së, Smajl Latifi në një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *