Home / Kronikë Zgjedhore / Tubimi AAK-së dega në Rahovec

Tubimi AAK-së dega në Rahovec

AAK-dega në Rahovec me kandidat pë kryetar të Rahovecit Smajl Latifi po vazhdon me fushtaën elektorale për zgjedhjet lokale të 22 tetorit.

Tubimi i radhës do të mbahet sot në fshatin Guri i kuq në ora 19:20 në shkollën fillore “31 Marsi” dhe duke vazhduar në fshatin Dobidol me fillim në ora 20:15 në shkollën fillore “Rudolf Walther”.

Të pranishmëve pritet t’u drejtohet kandidati për kryetar të komunës së Rahovecit Smajl Latifi dhe kandidatët për asambleist.

 

Hapsirë e sponzorizuar nga AAK-Dega në Rahovec

 

About admin

Check Also

Smajl Latifi takon tregtarët në Rahovec

Kandidati për kryetar të komunës së Rahovecit nga radhët e AAK-së, Smajl Latifi në një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *