Home / Komuna jonë / Nesër fillon sezoni i ri i KB Rahoveci

Nesër fillon sezoni i ri i KB Rahoveci

Nesër në ora 19:30 fillon sezoni i ri i KB Rahovecit ku do të përballen me KB Boreasi në  palestrën Karagaçi është  bërë e ditur në faqen zyrtare të KB Rahovecit.

Ky është postimi i plotë:

“1 ditë nga fillimi i sezonit…

Në palestrën “Karagaçi” të mërkurën fillon aventura e sezonit të ri ndaj Boreas, me dy ndeshje rresht në udhëtim. Fitorja në ndeshjen e parë pos një starti të mirë, do të thoshte motivim shtesë para derbit të madh ndaj KB Yllit në fundjavë në Suharekë.

Bashkë kemi ditur t’i thyejmë të gjitha parashikimet dhe pritjet. Vreshtar, a jeni gati t’i befasojmë të gjithë dhe të luftojmë drejt sukseseve historike?

E mërkurë, 19:30 !”

About admin

Check Also

Aktivitetet për shënimin e “Javës së dëshmorëve dhe heronjëve të Komunës së Rahovecit” kanë vazhduar me organizimin e Marshit të FSK-së

Gjatë ditës së djeshme , në Komunën e Rahovecit në kuadër të “Javës së heronjëve …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *