Home / Kronikë Zgjedhore / Tubimi i AAK-së dega në Rahovec në Kramovik

Tubimi i AAK-së dega në Rahovec në Kramovik

AAK-Dega në Rahovec me kandidat për kryetar të Komunës së Rahovecit Smajl Latifin, po vazhdon me fushatën eelektorale për zgjedhjet e 22 tetorit. Tubimi i radhës do të mbahet në fshatin Kramovik në ora 19:00 në shkollën “Mustafë Ibishi” ka bërë të ditur vetë Smajl Latifi në faqen e tij zyrtare në facebook.

“Qytetarë të Kramovikut! Sonte jemi në shkollën “Mustafë Ibishi” nga ora 19:00 ku do të shpalosim programin për fshatin tuaj dhe gjtihë komunën!
Ju presim që të bashkëbisedojmë!

#meSmajlin po i rikthehemi punës

#SmajlLatifi50″-shkruan kandidati për kryetar të Rahovecit, Smajl Latifi.

 

Hapsirë e sponzorizuar ngë AAK-Dega në Rahovec

About admin

Check Also

Tubimi përmbyllës i AAK-së

Nesër në ora 16:15 në shtëpin e kulturës “Mensur Zyberaj” në Rahovec AAK përmbyll fushatën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *