Home / Kronikë Zgjedhore / Tubimi qendror elektoral i LDK-së dega në Rahovec

Tubimi qendror elektoral i LDK-së dega në Rahovec

Tubim elektoral LDK-Dega në Rahovec me kandidat për kryetar të Komunës së Rahovecit vazhdon edhe gjatë ditës së sotme me aktivitete të shumta, ku i pranishëm do të jetë edhe kryetari i LDK-së Isa Mustafa.

Sot në ora 19:00 do të mbahet tubimi qendror i fushatës elektorale për zgjedhjet lokale 2017 në fshatin Ratkoc në Shtëpinë e Kulturës.

Të pranishmëve në këtë tubim pritet t’u drejtohen kandidati për kryetar të Rahovecit Ibrahim Kryeziu ku do të shpalosë programin e punës për 4 vjetët e ardhshëm , kryetari i LDK-së Isa Mustafa si dhe deputeti i Kuvendit të Kosovës Avdullah Hoti së bashku me kandidatët për asambleistë.

 

Hapsirë e sponzorizuar nga LDK-Dega në Rahovec

About admin

Check Also

Smajl Latifi takon tregtarët në Rahovec

Kandidati për kryetar të komunës së Rahovecit nga radhët e AAK-së, Smajl Latifi në një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *