Home / Kronikë Zgjedhore / Anulohen tubimet e PDK-së në shenjë respekti për familjet Thaçi e Krasniqi

Anulohen tubimet e PDK-së në shenjë respekti për familjet Thaçi e Krasniqi

Partia Demokratike e Kosovës-Dega në Rahovec  ka vendosur që të anulojë të gjitha aktivitetet dhe tubimin e paraparë për sonte në shenjë respekti për familjet Thaçi e Krasniqi, pas vdekjes së bijëve të tyre në aksidentin tragjik.

“Bashkëndjejmë dhimbjen me familjet Thaqi e Krasniqi, ju shprehim ngushllimet më të sinqerta për humbjen e më të dashurve të tyre, dega e PDK-së në Rahovec në shenjë respekti, ju njofton se anulon të gjitha aktivitetet dhe tubimet që janë paraparë për ditën e sotme.”-thuhet në faqen zyrtare të PDK-Dega në Rahovec.

 

Hapsirë e sponzorizuar nga PDK-Dega në Rahovec

 

About admin

Check Also

Tubimi përmbyllës i AAK-së

Nesër në ora 16:15 në shtëpin e kulturës “Mensur Zyberaj” në Rahovec AAK përmbyll fushatën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *