Home / Kronikë Zgjedhore / Tubim elektoral i LDK-së dega në Rahovec

Tubim elektoral i LDK-së dega në Rahovec

Tubimin elektoral i LDK-së dega në Rahovec për zgjedhjet lokale të 22 tetorit do të vazhdojë në fshatin Fortesë në ora 18:00 në shkollën fillore.

Tubimi për fushatën zgjedhore do të vazhdojë në fshatin Sopniq me fillim në ora 19:00 në shkollën fillore dhe në fshatin Potoqan i Ulët  në ora 20:00 në shkollën fillore.

Të pranishmëve në këtë tubim pritet t’u drejtohen kandidati për kryetar të Rahovecit Ibrahim Kryeziu, si dhe kandidatët për asambleist nga radhët e LDK-së.

 

Hapsirë e sponzorizuar nga LDK-Dega në Rahovec.

About admin

Check Also

Smajl Latifi takon tregtarët në Rahovec

Kandidati për kryetar të komunës së Rahovecit nga radhët e AAK-së, Smajl Latifi në një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *