Home / Kronikë Zgjedhore / Njoftim për tubimin e Nismës në Rahovec

Njoftim për tubimin e Nismës në Rahovec

Të dashur qytetarë të Rahovecit.

Nisma Për Kosovën do të organizoj hapjen e fushatës zyrtare për zgjedhjet Lokale 2017 që do të mbahen me 22 Tetor.

Andaj ftoheni të merrni pjesë

Data: 01.10.2017. e diele

Ora: 18:00h

Vendi: Shtëpia e Kultures “Mensur Zyberaj” Rahovec.

Të pranishem do të jenë edhe kryetari i Këshillit Kombëtar z.Jakup Krasniqi, Kryetari i Kryesisë dhe zëvendësKryeminstri z.Fatmir Limaj.

Ministra dhe Deputet nga radhët e Nismas për Kosovën.

 

Hapsirë e sponzorizuar nga NISMA- Dega në Rahovec

About admin

Check Also

Tubimi përmbyllës i AAK-së

Nesër në ora 16:15 në shtëpin e kulturës “Mensur Zyberaj” në Rahovec AAK përmbyll fushatën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *