Home / Kronikë Zgjedhore / Idriz Vehapi më realist në premtime dhe shumë konkret

Idriz Vehapi më realist në premtime dhe shumë konkret

Gjatë debatit të mbrënshëm në Klan Kosova kryetari aktual dhe kandidati për kryetar të Rahovecit Idriz Vehapi ishte më realist dhe më konkret në premtimet e tij u shprehën opinonistet e Klan Kosova pas përfundimit të debatit.

“Perndryshe Idriz Vehapi, per kandidatet tjere në ketë garë, është Angela Merkel. Vota ime në Rahovec shkon për Idrizin, pa asnjë dyshim.”-tha Berat Buzhala.

Po ashtu, kandidati për kryetar të Rahovecit nga radhët e PDK-së foli opër të gjitha të arriturat e tij gjatë mandatit 4 vjeqar si dhe shpalosi planprogramin e tij për katër vitet e ardhshme për zhvillimin e Rahovecit.

Në këtë debat ishin prezentë edhe kundërkandidatët e tij Smajl Latifi-AAK, Visar Korenica-VV, Ibrahim Kryeziu-LDK dhe Besnik Hoti-NISMA.

Hapsirë e sponzorizuar nga PDK-Dega në Rahovec

About admin

Check Also

Tubimi përmbyllës i AAK-së

Nesër në ora 16:15 në shtëpin e kulturës “Mensur Zyberaj” në Rahovec AAK përmbyll fushatën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *