Home / Kronikë Zgjedhore / Banori i fshatit Nushpall:S’do të zhgënjehemi,votoni Idriz Vehapin

Banori i fshatit Nushpall:S’do të zhgënjehemi,votoni Idriz Vehapin

Gjatë ditës së sotme u mbajt tubim elektoral për Zgjedhjet Lokale të 22 tetorit me banorët e fshatrave Pataqan i Epërm dhe Nushpall.

Njëri nga të moshuarit që ishin prezent në këtë tubim tha që s’do të zhgënjehemi edhe këtë herë, votoni Idriz Vehapin për kryetar të Rahovecit.

Banorët e këtyre fshatrave e kanë pritur mirë shpalosjen e programit të kandidatit për kryetar të Komunës së Rahovecit Idriz Vehapi dhe e kanë premtuar që vota e tyre do të shkoj përsëri për PDK.

 

Hapsirë e sponzorizuar nga PDK-Dega në Rahovec

About admin

Check Also

Smajl Latifi takon tregtarët në Rahovec

Kandidati për kryetar të komunës së Rahovecit nga radhët e AAK-së, Smajl Latifi në një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *