Home / Komuna jonë / KF Rahoveci përballet me KF Kika

KF Rahoveci përballet me KF Kika

Me datë 27.09.2017 do të luajnë KF Rahoveci dhe KF Kika nga Hogoshi (Kamenicë).

KF Rahoveci në këtë ndeshje luan si vendas dhe pikët janë të domosdoshme dhe po ashtu kërkohet përkrahja nga tifozët.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin e qytetit të Rahovecit në ora 15:30.

About admin

Check Also

Aktivitetet për shënimin e “Javës së dëshmorëve dhe heronjëve të Komunës së Rahovecit” kanë vazhduar me organizimin e Marshit të FSK-së

Gjatë ditës së djeshme , në Komunën e Rahovecit në kuadër të “Javës së heronjëve …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *