Home / Komuna jonë / KF Rahovci – Ramiz Sadiku

KF Rahovci – Ramiz Sadiku

Sot në ora 16:00 në stadiumin e Rahovecit do të  luajnë KF  Rahoveci- Ramiz Sadiku, pasi që klubi nuk është në gjendje financiare të mirë atëherë  bileta për ta parë ndeshjen  kushton 1 euro.

Por, organizatorët kanë edhe  një lutje për tifozët.

“Dita e ndeshjes , edhe njehere i ftojme tifozet ne perkrahje te klubit , gjithashtu i lusim per qetesi ne rast te cfaredo rezultati ngase federata ka vendosur denime te medha , vetem per fyerje ne kor te gjygjtarit dje federata ka kumtuar denime me nga 1000 e dhe hudhje te gjesendeve ne fush 2000 e, kjo nuk na duhet neve , sbashku do ja dalim , duam fitore.”-thuhet në faqen zyrtare të KF Rahoveci.

Ndryshe, në lojën e fundit me Fushë Kosovën, KF Rahoveci doli fituese me rezultatet 1:2.

About admin

Check Also

4 vite kaluan, ndërsa hetimet ende po vazhdojnë.

Edhe 4 vjet pas vrasjes së Elvis Pistës organet e ndjekjes nuk kanë arritur ta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *