Home / Sport / Arsenal – Koln, lajm i keq nga Xhaka

Arsenal – Koln, lajm i keq nga Xhaka

Granit Xhaka do t’i mungojë Arsenalit kundër Kolnit në Europa League.

Arsenal do të jetë pa shtatë futbollistë në ndeshjen e sotme kundër Kolnit në Europa League.

Xhaka, Ozil, Ramsey, Cech, Koscielny, Lacazette dhe Welbeck nuk do të jenë pjesë e ekipit për shkak të lëndimeve. /Lajmi.net

About admin

Check Also

KB Rahoveci renditet e treta në superligë me 6 fitore

KB Rahoveci pas disa ndeshje të zhvilluara ka arritur 6 fitore dhe 4 humbje, ku …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *