Home / Komuna jonë / KF Rahoveci shënon fitore

KF Rahoveci shënon fitore


Në lojën e radhës në mes Fushë Kosovës dhe Rahovecit, doli fitues Rahoveci me rezultat 2 : 1.

Rotacioni i përdorur nga trajneri Fadil Vuciterna doli me sukses, ku pati plot 4 ndryshime në formacionin bazë nga ndeshja e kaluar.

KF Rahoveci në ndeshjen e radhës luan si vendas me Ramiz Sadikun më 16.09.2017.

About Dorentina Thaqi

Check Also

Fillon kubëzimi i rrugëve në fshatin Reti e Poshtme

Në fshatin Reti e Poshtme të Komunë së Rahvecit kanë filluar punimet për kubëzimin e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *