Home / Komuna jonë / KF Ratkoci dhe KF Gryka përballen të dielen në Ratkoc

KF Ratkoci dhe KF Gryka përballen të dielen në Ratkoc

Me datë 10.09.2017 në stadiumin “Rifat Hoti” në fshatin Ratkoc do të luajnë KF Ratkoci meKF Gryka.

Ndeshja fillon në ora 16:00.

Ftohen të gjithë ata që dëshirojnë të përcjellin këtë lojë.

About admin

Check Also

Aktivitetet për shënimin e “Javës së dëshmorëve dhe heronjëve të Komunës së Rahovecit” kanë vazhduar me organizimin e Marshit të FSK-së

Gjatë ditës së djeshme , në Komunën e Rahovecit në kuadër të “Javës së heronjëve …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *