Home / Komuna jonë / KF Drencoi dhe KF Llepenci përballen të dielen

KF Drencoi dhe KF Llepenci përballen të dielen

Me datë 10.09.2017 në ligën e tretë të Grupi B, do të luajnë KF Drenoci  me KF Llepenci nga Kaqaniku. Për KF Drenocin është loja e parë.

Ndeshja fillon në ora 16:00  në stadiumin “Blerim Thaqi” në fshatin Xëxe të Komunës së Rahovecit

Ftohen të gjithë ata që dëshirojnë të përcjellin këtë lojë.

About Dorentina Thaqi

Check Also

Fillon kubëzimi i rrugëve në fshatin Reti e Poshtme

Në fshatin Reti e Poshtme të Komunë së Rahvecit kanë filluar punimet për kubëzimin e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *