Home / Komuna jonë / KF Rahoveci dhe KF Vitia përballen të shtunën në Rahovec

KF Rahoveci dhe KF Vitia përballen të shtunën në Rahovec

Të shtunën në ora 16:30 në stadiumin e qytetit të Rahovecit zhvillohet ndeshja e xhiros së tretë të Ligës së parë të Kosovës në mes të KF Rahovecit & KF Vitia.

Pas barazimit me Trepçën, KF Rahoveci  kërkon fitoren e parë në këtë kampionat.

Bileta për të parë ndeshjen është 1 euro.

About admin

Check Also

Nis gjobitja e personave që hedhin mbeturina aty ku është e ndaluar.

Që nga data 21 maj 2018, drejtoria për  Punë Inspektuese në Komunën e Rahovecit, përkatësisht inspektorët …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *