Home / Komuna jone / Një pik shumë e vlefshme si mysafir për KF Rahoveci

Një pik shumë e vlefshme si mysafir për KF Rahoveci

Rezultati përfundimtar i lojës në mes KF Trepça dhe KF Rahoveci mbeti 1 : 1.

Me golin e Arber Likaj, KF Rahoveci u paraqit me një lojë mjaft të mirë, ku edhe pjesa e parë ishte në epërsi për skuadrën nga Rahoveci.

 

About Dorentina Thaqi

Check Also

Fillon fushata për zgjedhjet lokale në Kosovë

Sot edhe zyrtarisht fillon fushata një mujore për zgjedhjet lokale të cilat do të mbahen …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *