Home / Sport / Formacioni i Kosovës ndaj Kroacisë (Foto)

Formacioni i Kosovës ndaj Kroacisë (Foto)

Kroacia dhe Kosova do të përballen nesër në Zagreb, nga ora 20;45, në kuadër të eliminatoreve për Botërorin ‘Rusia 2018’

E përditshmja e njohur kroate Sportske Novosti e ka publikuar formacionin e mundshëm të Kosovës për duelin sontëm me Kroacinë.

Në këtë formacion shihen ndryshime të mëdha ne ekipin e Albert Bunjakit, përcjell Gazeta Express./Gazeta Express

 

About admin

Check Also

KB Rahoveci renditet e treta në superligë me 6 fitore

KB Rahoveci pas disa ndeshje të zhvilluara ka arritur 6 fitore dhe 4 humbje, ku …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *