Artikujt e fundit

KB Rahoveci renditet e treta në superligë me 6 fitore

KB Rahoveci pas disa ndeshje të zhvilluara ka arritur 6 fitore dhe 4 humbje, ku gjendet në vendin e 3-të në superligë me gjithsejë 16 pikë. “Tabela pas 10 javëve, 6 fitore, 4 humbje, vendi i 3-të dhe 16 pikë. Skuadra do të jetë në pushim për disa ditë para …

Lexo me shume

Të shtunen KB Rahoveci dhe KB Ylli

KB Rahoveci të shtunen do të përballet me KB Yllin. Ndeshja do të zhvillohet në ora 16:00 në palestren e qytetit të Gjakoves. “Të shtunën të gjithë në Gjakovë, në përkraje të Rahovecit, skuadra e zemrës ka nevojë për përkrahje. Shihemii…”-thuhet në faqen zyrtare të KB Rahovecit.

Lexo me shume